ZDRAVSTVENA USTANOVA LJEKARNE RADOŠ
OIB: 90920405456
Adresa: Pazin (Grad Pazin), 25.rujna br.42
Direktor/uprava:
mag. pharm. Irene Radoš
(Heki)
Funkcija: ravnatelj
OSNIVAČI/ČLANOVI DRUŠTVA
mr. pharm. Irene Radoš
Grad: Heki
Funkcija: - osnivač ,
Vlasnik je: osoba
Link na osobu: mr. pharm. Irene Radoš
PRAVOSUDJE
Godina osnivanja: 2007
Trgovački sud: Pazin
MBS: 130018025
Link na pravosudni registar: ZDRAVSTVENA USTANOVA LJEKARNE RADOŠ - Pravosudje - Registar
Adresa: Pazin (Grad Pazin), 25.rujna br.42
Direktor/uprava:
mag. pharm. Irene Radoš
(Heki)
Funkcija: ravnatelj
ZDRAVSTVENA USTANOVA LJEKARNE RADOŠ - Financijski podaci
Ukupni prihodi:
19.159.197 kn
Ukupni rashodi:
18.869.376 kn
Neto dobit/gubitak:
232.689 kn.
Prikaz finacijskih podatka FINA-e za prošlu financijsku godinu.
Prikazuju se samo osnovni podaci.
19.159.197 kn
Ukupni prihod
18.869.376 kn
Ukupni rashod
232.689 kn
Dobit
-
Gubitak
ZDRAVSTVENA USTANOVA LJEKARNE RADOŠ - Podaci o plaći
Broj zaposlenih: 12 osoba.
Prosječna plaća: 8.052 kn
Prosjek neto plaće u RH za 2018.
Prosječna plaća: ZDRAVSTVENA USTANOVA LJEKARNE RADOŠ.
Povezane osobe
mr. pharm. Irene Radoš
Grad: Heki
Funkcija: - osnivač ,
Vlasnik je: osoba
Link na osobu: mr. pharm. Irene Radoš
STATISTIKA - PODACI
Matični: 2254131
Naziv poslovnog subjekta: ZDRAVSTVENA USTANOVA LJEKARNE RADOŠ
Pošta: 52000
Mjesto: PAZIN
Adresa: 25.RUJNA 42
Šifra općine: 321
Naziv općine: PAZIN
NKD djeltanosti: 4773
Opis šifre djelatnosti: Ljekarne
Matični: 2254131
Naziv poslovnog subjekta: ZDRAVSTVENA USTANOVA LJEKARNE RADOŠ
Pošta: 52000
Mjesto: PAZIN
Adresa: 25.RUJNA 42
Šifra općine: 321
Naziv općine: PAZIN
NKD djeltanosti: 4773
Opis šifre djelatnosti: Ljekarne
Godina osnivanja: 2007
Trgovački sud: Pazin
MBS: 130018025
Link na pravosudni registar: ZDRAVSTVENA USTANOVA LJEKARNE RADOŠ - Pravosudje - Registar