SPECIJALIST/ICA ZA KORISNIČKU PODRŠKU U OSIGURAVAJUĆEM DRUŠTVU (PULA/RAD OD KUĆE)

Oglas je otvoren od 1.7.2021. do 31.8.2021.

Broj traženih radnika: 15

Mjesto rada: PULA-POLA, ISTARSKA ŽUPANIJA

Način rada: 2 smjene

Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Uvjeri poslodavac:
Transcom WorldWide d.o.o. za usluge pozivnih centara

putem linka: https://transcomcroatia.recruitee.com/o/specialisti-di-customer-experience-nel-settore-assicurativo-pula-work-at-home?source=HZZ

Uvjeri posloprimac:

  • Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat

Talijanski jezik
Nije važno
Opis posla:
Pričaš talijanski? Zanima te stabilan posao u multinacionalnoj tvrtci? Prijavi se odmah!
Tražimo Specijaliste za korisničku podršku u osiguravajućem društvu  za NOVOG KLIJENTA!
Nudimo konkurentnu plaću i stabilan posao u našim novim uredima u Puli te mogućnost rada od kuće.
Prijavi se odmah!
Ukoliko su vam potrebna dodatna pojašnjenja, zovite nas odmah na (+385) 52 352 413 ili (+385) 95 223 22 46 ili zaprati nas na Facebook-u (Transcom Istria).

Sto tražimo:
  • Izvrsna razina znanja talijanskog jezika C1
  • Snažan fokus na dodijeljene prodajne ciljeve
  • Sposobnost timskog rada za postizanje pojedinačnih i zajedničkih ciljeva
  • Izvrsne komunikacijske vještine te pozitivni i empatični odnosi
  • Izvrsne vještine aktivnog slušanja, posredovanja i prodaje
  • Sposobnost optimizacije radnog vremena
  • Fleksibilnost, otvorenost za promjene i orijentacija na kontinuirano učenje
  • Dobro poznavanje glavnih IT (informatičkih) alata i poznavanje Office paketa (Word / Excel / PowerPoint)
  • Mogućnost potpisivanja ugovora na puno ili nepuno radno vrijeme od ponedjeljka do subote , nedjelje i praznici slobodni
  • Prednost je prethodno radon iskustvo u sektoru osiguranja

Što nudimo:
  • Međunarodni i multikulturni kontekst
  • Prilike za profesionalni rast
  • Ravnoteža između poslovnog i privatnog života
  • Fleksibilni sati
  • Različite vrste ugovora (puno radno vrijeme 40h ili honorarno 36h, 30h i 20h)
  • Kontinuirano usavršavanje i poticaji
  • Naknada za prijevoz

Prati nas:
  • Instagram: transcomistria
  • Facebook: Transcom Istria
  • Nazovi nas: (+385) 52 352 413 ili (+385) 95 223 22 46
  • Novo sjedište je na adresi: Bože Gumpca 38, 52100 Pula

Oglas na stranicama HZZZ