SOBAR/SOBARICA

Oglas je otvoren od 15.1.2020. do 30.6.2020.

Broj traženih radnika: 213

Mjesto rada: POREČ-PARENZO, ISTARSKA ŽUPANIJA

Način rada:

  • Smjena - prijepodne
  • Smjena - poslijepodne
  • Dvokratno radno vrijeme
  • Rad vikendom i praznikom

Vrsta zaposlenja: Na određeno; sezonski

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Uvjeri poslodavac:
PLAVA LAGUNA dioničko društvo za ugostiteljstvo i turizam

  • e-mailom: posao@plavalaguna.com

Uvjeri posloprimac:

  • Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine

Nije važno
opis poslova:
čisti i posprema smještajne jedinice (sobe, apartmane) prema svakodnevnom rasporedu rada i uputama, te recepciju, hol, restorane, sanitarne čvorove, uredske prostorije, hodnike, stepenice,
kontrolira smještajne jedinice prije odlaska odnosno plaćanja gosta,
preuzima rubeninu i sredstva za čišćenje,
brine o potrošenom materijalu,
vodi brigu o redovnoj opskrbi ručnicima i toalet papirom u sanitarnim prostorima,
pere staklene stijene i prozore u objektu,
održava čistoću  gostinjskih stubišta, hodnika, prolaza, staza,
vrši sortiranje prljave rubenine i nosi je u praonicu

Uvjeti:
NKV, KV, SSS

Mjesto rada: Poreč i Umag

Oglas na stranicama HZZZ