OPERATER/KA U KORISNIČKOJ PODRŠCI NA NJEMAČKOM JEZIKU

Oglas je otvoren od 23.6.2022. do 31.7.2022.

Broj traženih radnika: 10

Mjesto rada: PULA-POLA, ISTARSKA ŽUPANIJA

Način rada:

Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Uvjeri poslodavac:
MANPOWER društvo s ograničenom odgovornošću za privremeno zapošljavanje

e-mailom: daniela.rosanda@manpower.hr

Uvjeri posloprimac:

  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat

Njemački jezik
Potrebno poznavanje osnova informatike
  • osnove korištenja računala u Windows okruženju

Nije važno
Opis Posla:
  • komunikacija s korisnicima vezana za tehničku podršku za renomiranog klijenta, proizvođača i distributera bijele tehnike

Uvjeti:
  • njemački jezik-razina C1 u pisanju i govoru
  • iskustvo rada u korisničkoj podršci je prednost
  • osnovno korištenje MS Office paketa
  • dobre komunikacijske i interakcijske vještine

Nudimo:
  • atraktivna plaća
  • radno vrijeme: pon-pet 08-18h
  • rad od kuće ili iz ureda u Puli
  • plaćeni putni troškovi i obuka
  • mogućnost napredovanja, rad na 4,6, ili 8h/dnevno

Oglas na stranicama HZZZ