ČUVAR/ČUVARICA PARKINGA

Oglas je otvoren od 17.12.2018. do 17.6.2019.

Broj traženih radnika: 1

Mjesto rada: ROVINJ-ROVIGNO, ISTARSKA ŽUPANIJA

Način rada:

  • Smjena - prijepodne
  • Smjena - poslijepodne
  • Rad vikendom i praznikom

Vrsta zaposlenja: Na određeno; sezonski

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Uvjeri poslodavac:
VALALTA društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo, turizam, trgovina, proizvodnja i vjetroenergija, Rovinj

  • pismena zamolba: Valalta d.o.o. Rovinj,Cesta za Valaltu-Lim 7

Uvjeri posloprimac:

  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine

Nije važno
V A L A L T A   d.o.o.  R O V I N J
OIB: 94300736117
Cesta za Valaltu – Lim 7

 Rovinj, 07. 01. 2019.
 Uprava društva - poslodavac, objavljuje sljedeći
                                                        O G L A S
ZA  ZASNIVANJE  RADNOG  ODNOSA  NA  ODREĐENO VRIJEME  ZA
                           OBAVLJANJE  SEZONSKIH  POSLOVA
U  TURISTIČKOJ SEZONI  2019.g. u pravilu od 01. 04. do 30. 09. 2019.

Prepoznajete li se u opisu profila kandidata koje tražimo, pozivamo Vas da se prijavite i pridružite našem timu :

Naziv poslova :Čuvar/ica prakinga
opis poslova:održava red i čistoću parkinga

Potrebna znanja, iskustvo i vještine/uvjeti/  :
- učenici završih razreda srednje škole
/3.  i  4.  godina /

NAPOMENE  POSLODAVCA

1.Zamolbe se zaprimaju od dana objave oglasa do popunjenja, upravilu do 30. 06. 2019.g.

2.Zamolbe sa kraćim životopisom dostavljaju se Upravi društva poštom, na adresu Rovinj, Cesta za Valaltu – Lim 7, uz naznaku " OGLAS ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA ZA TURISTIČKU SEZONU 2019. " ili osobno na Ulaznoj recepciji turističkog naselja " VALALTA ", uz povrdu poslodavca da je zamolba zaprimljena.

Podnositelji mogu  zamolbu podnijeti  i na obrascu " zamolba ", koji se može             preuzeti u prostorijama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Ispostava Rovinj  ili      na Ulaznoj recepciji turističkog naselja " VALALTA ", Cesta za Valaltu – Lim 7 .

3.Za sve poslove za koje se uvjetuje najmanje KV školska sprema, potrebno je uz zamolbu priložiti dokaz o završenoj školskoj spremi (preslika diplome, svjedodžbe ili potvrde – Uvjerenjima o završenoj školskoj spremi).

Ukoliko se kandidat  pozove na  posebna  znanja (npr. položen tečaj, stručni ispit i sl.) priložiti  će dokaz o tome.

4.Na svaku dostavljenu zamolbu poslodavac će odgovoriti u roku od 15 dana od dana dostave zamolbe.

5.S pojednim kandidatima koji zadovolje uvjete oglasa poslodavac može obaviti i usmeni razgovor, uz mogućnost sklapanja Ugovora o radu.

6.  Za pojedina radna mjesta poslodavac  osigurava  smještaj u mjestu obavljanja         poslova /kamp Val Saline, kamp VALALTA ili u privatnom smještaju u Gradu Rovinj, udaljenom od mjesta rada cca 5 km. Za ove radnike je osiguran prijevoz, smještaj i prehrana.

         Za dodatne informacije možete nazvati 052/804-800 ili EMAIL: info@valalta.hr

                                                                                                               UPRAVA   DRUŠTVA

Oglas na stranicama HZZZ